Losowe rzeczy, w które wierzyliśmy jak byliśmy mali

twarz
#116 
kategoria: Transport

Myślałem, że gdy jedzie się autobusem, to autobus stoi w miejscu a ziemia się porusza. Rodzice wytłumaczyli mi wtedy, że to nieprawda, jednak po kilku latach po lekcji fizyki na której mieliśmy temat o teorii względności Einsteina, zrobiłem w domu awanturę, bo okazało się że, miałem rację.

autor: MEti | data dodania 22 września 2007
Oceń: 86%
#433 
kategoria: Telewizja

Jak byłem mały, to obejrzałem z rodzicami film "Ostatni smok", w którym gral Sean Connery. Później ciągle krzyczalem, że chcę obejrzeć film "Żongonery", gdyż byłem przekonany, że to jest wlaśnie tytuł tego filmu.

autor: MaciekSBD | data dodania 25 września 2007
Oceń: 65%
twarz
twarz
#2348 
kategoria: Zwierzęta

Gdy byłam mała, myślałam, że gdy ugryzie mnie pies, to się w niego zamienię.

autor: kicia | data dodania 10 maja 2009
Oceń: 63%
#866 
kategoria: Dorośli

Jak byłam mała, byłam święcie przekonana, że mężczyzna, gdy chce się ożenić udaje się do takiego specjalnego budynku, w którym w długim holu, jak w muzeum, pod ścianami na podestach stoją ubrane w ślubne suknie kobiety, a on wybiera tę, która najbardziej mu się podoba.

autor: śliwka | data dodania 28 października 2007
Oceń: 80%
twarz
twarz
#1439 
kategoria: Telewizja

Była wtedy popularna piosenka "Mydełko Fa" o panience z TV, z tekstem: "Wciąż po kanałach szukam Twego ciała, szept twój namiętny w mych uszach brzmi..." Zupełnie nie kojarzyłam tego z telewizją. Myślałam, że to makabryczna scena, kiedy bohater szuka w kanalizacji miejskiej zwłok swojej ukochanej.

autor: kurka | data dodania 2 lutego 2008
Oceń: 47%
#1669 
kategoria: Muzyka

Jak byłam mała, to myślałam, że Robert Gawliński w piosence "Eli lama sabachtani" śpiewa " brud dookoła i SANDAŁICY". Uznałam że sandałicy to po prostu ludzie w sandałach.

autor: authentic_maroussia | data dodania 4 czerwca 2008
Oceń: 68%
twarz
twarz
#3200 
kategoria: Kobiety

...Myślałam że "dziewica" to biedna kobieta.

autor: Klaudiaa. </3 | data dodania 9 stycznia 2011
Oceń: 69%
#1562 
kategoria: Dziwne

Myślałem, że cyrk i wesołe miasteczko to to samo.

autor: Witold | data dodania 15 kwietnia 2008
Oceń: 33%
twarz
twarz
#353 
kategoria: Zwierzęta

Jak byłam mała, często podróżowałam z moim tatą pociągami... Zawsze mówił, że jest umówiony z Jeleniem na skraju lasu i muszę go uważnie wypatrywać, bo kiedy go zobaczę, powinnam mu pomachać. Wierzyłam tacie bezgranicznie, ponieważ zakładałam, że zawsze mówi prawdę.

Jeleń rzeczywiście bardzo często tam był. Dopiero jak dorosłam, zrozumiałam, że mój tata po prostu odwracał moją uwagę, aby mieć troszkę spokoju podczas podróży.

autor: Agatka | data dodania 24 września 2007
Oceń: 80%
#2161 
kategoria: Telewizja

Kiedy byłam mała, zawsze myślałam, że w telewizorze siedzą ci ludzie co gadają. Wystawiałam im język i biegłam się chować za kanapę. Późnej jak przychodzili rodzice, to zawsze się pytali dlaczego się chowam, a ja odpowiadałam "Ciii... bo jeszcze ta/ten pan/pani usłyszy!"

autor: Manga_84 | data dodania 28 lutego 2009
Oceń: 71%
twarz