Losowe rzeczy, w które wierzyliśmy jak byliśmy mali

twarz
#3078 
kategoria: Religia

Jak byłam mała, to myślałam, że w pieśni kościelnej "Słuchaj Jezu" zamiast słów "słuchaj Jezu, jak Cię błaga lud" jest: "Słuchaj Jezu, jak Cię Bagalu" i twierdziłam, że Bagalu to jakiś potwór, który chce zrobić coś Jezusowi.

autor: fa | data dodania 28 lipca 2010
Oceń: 67%
#2425 
kategoria: Religia

Jak byłem mały, zastanawiałem się co w słowach "wziął chleb, dzięki Tobie składając" dzięki mnie złożył.

autor: Xormen | data dodania 19 czerwca 2009
Oceń: 67%
twarz
twarz
#595 
kategoria: Dorośli

Mój wujek przekonał mnie, że gdy się urodził, miał od razu 31 lat... Wierzyłam w to do 8 roku życia.

autor: Kinga | data dodania 7 października 2007
Oceń: 75%
#384 
kategoria: Słowotwory

Jak byłem mały, to na stację benzynową mówiłem BENZYNACJA.

W sumie dalej czasem się łapię, że tak mówię.

Przecież to logiczne, nie?

autor: szparag | data dodania 24 września 2007
Oceń: 67%
twarz
twarz
#3324 
kategoria: Telewizja

Nigdy nie sądziłam, że Kevin sam w domu, kiedy w łazience po nałożeniu płynu po goleniu krzyczy, to krzyczy dlatego, że go szczypie. Zawsze myślałam, że w tamtym momencie zrozumiał swoją beznadziejną sytuację.

autor: Sara | data dodania 22 kwietnia 2020
Oceń: 67%
#902 
kategoria: Transport

1. Nieczęsto jeździłem autobusami, ale kiedyś z rodzicami wsiedliśmy do starego Jelcza. Kierowca autobusu miał oprócz szerokiego wyboru proporczyków figurkę Matki Boskiej, która świeciła oczami wraz z kierunkowskazami (lewe oko jak lewy i prawe jak prawy) i zapalało się czerwone serce figurki wraz z światłami hamowania. Przez baaaardzo długi czas uważałem ten autobus za najświętsze miejsce jakie widziałem - kościół wymiękał.

2. Bardzo długo uważałem, że fiaty 126p i ciągniki "Ursus" dzielą sie na uśmiechnięte i złe. Uśmiechnięte maluchy miały takie felgi o obłych kształtach i z szerokim rozstawem śrub, a złe - felgi z czarnym kołpakiem i takimi samymymi zderzakami z plastiku. Tak samo ursusy zaokrąglone (starsze) były dobre, a kanciate złe. Nie wiem skąd wzięły mi sie te skojarzenia.

autor: sky_ | data dodania 30 października 2007
Oceń: 84%
twarz
twarz
#482 
kategoria: Religia

Jak byłem mały, to modląc się zamiast: "błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus", mówiłem: "błogosławiony obok żywota Twojego".

autor: manjak | data dodania 26 września 2007
Oceń: 55%
#181 
kategoria: Komputery

Jak byłem mały to myślałem, że gdy będę duży to będzie w internecie taka strona gdzie napiszę, że jak byłem mały to myślałem, że gdy będę duży to będzie w internecie taka strona gdzie napiszę, że jak byłem mały to myślałem, że gdy będę duży to będzie w internecie taka strona gdzie napiszę, że jak byłem mały to myślałem, że gdy będę duży to będzie w internecie taka strona gdzie napiszę, że [...]

autor: Anonim | data dodania 23 września 2007
Oceń: 48%
twarz
twarz
#2002 
kategoria: Dziwne

Jak byłam mała, to myślałam, że Wojtek to Kroket.

autor: Grażyna | data dodania 2 grudnia 2008
Oceń: 67%
#1178 
kategoria: Dziwne

Bardzo się zdziwiłam, gdy w przedszkolu (miałam wtedy 6 lat) w łazience otworzyłam drzwi od kabiny, a tam siedział mój kolega na kiblu, a ja sie zapytałam "co robisz", a on - "siusiu". Później wszystkim mówiłam, że on sika na siedząco, a teraz się dziwię jak mogłam sie o coś takiego zapytać.

autor: Styśka | data dodania 17 listopada 2007
Oceń: 53%
twarz