Losowe rzeczy, w które wierzyliśmy jak byliśmy mali

twarz
#843 
kategoria: Dziwne

Jak byłem mały, to myślałem, że gdy człowiek jest młody, to w miarę starzenia się może samoistnie zmienić płeć. Np. gdy ja miałem ok 5 lat, bałem się żeby nie zmienić się w dziewczynkę.

autor: Popers | data dodania 27 października 2007
Oceń: 83%
#2922 
kategoria: Pieniądze

Jak byłam bardzo mała (3-4 lata), to cieszyłam się, że mama w sklepie daje jeden banknot, a dostaje w zamian kilka - sądziłam, że tak zarabia się pieniądze.

autor: Agata | data dodania 20 kwietnia 2010
Oceń: 69%
twarz
twarz
#452 
kategoria: Natura

Zawsze myślałem, że smog to taki wielki, straszny, ziejący ogniem smok, który zjawiał się nad miastem i zabijał wszystkich ludzi za karę, że za bardzo naśmiecili.

autor: Fett | data dodania 25 września 2007
Oceń: 88%
#3267 
kategoria: Natura

Jak byłam mała, myślałam, że ilość kropek na skrzydełkach biedronki oznacza ich wiek.

autor: ag. | data dodania 10 listopada 2011
Oceń: 68%
twarz
twarz
#896 
kategoria: Języki

Jak byłem mały (6 lat) to chciałem przetłumaczyć sobie moją ulubioną książeczkę z rosyjskiego na polski. Na końcu jakiegoś kalendarzyka miałem co znaczą poszczególne literki w cyrylicy. Zacząłem literka po literce "tłumaczyć" poszczególne wyrazy. Zabrało mi to dużo czasu (cierpliwy bylem). Po zakończeniu tłumaczenia zabrałem się ochoczo do czytania "polskiego tekstu". I tu okazało sie, że wyszły mi same bzdury. Poszedłem do mamy poskarżyć się na kalendarzyk, że coś z nim poknocili, a mama mi powiedziała, ze takie tłumaczenie nic nie da - trzeba się uczyć całych wyrazów. Zraziłem sie do języków obcych na ładnych parę lat.

autor: sky_ | data dodania 30 października 2007
Oceń: 69%
#411 
kategoria: Dziwne

Jak byłam mała, to bardzo często oglądałam pokazy mody i jak widziałam jakiś fajny strój, to sobie myślałam "Chcę mieć ten strój w szafie", zamykałam mocno oczy i byłam przekonana, że one już tam są i kiedyś, jak będę duża, to będę mogła je nosić. I nigdy nie zaglądałam do szafy, żeby czar nie prysł i nie okazało się, że nic tam nie ma. Naprawdę mocno w to wierzyłam. Po jakimś czasie mi przeszło całkiem, a właśnie sobie teraz o tym przypomniałam.

autor: Kasia | data dodania 25 września 2007
Oceń: 81%
twarz
twarz
#1323 
kategoria: Bajki

Myślałam, że w szafie mojej mamy mieszkają hatifnaty.

autor: ziosia | data dodania 16 grudnia 2007
Oceń: 54%
#2151 
kategoria: Religia

Jak byłam mała, to myślałam, że papież to taki człowiek, który chodzi ulicami i zbiera papiery. Wszyscy mieli ze mnie ubaw!

autor: Siunia11 | data dodania 25 lutego 2009
Oceń: 73%
twarz
twarz
#2930 
kategoria: Bajki

Jak byłam mała, to myślałam, że kiedy rozbiję telewizor, to wyjdą wszystkie postaci z bajki, którą akurat oglądam. Często zastanawiałam się nad tym, co byłoby lepsze: poznać Smurfy czy zdobyć zaczarowany ołówek.

autor: Kasia | data dodania 22 kwietnia 2010
Oceń: 68%
#1947 
kategoria: Szkoła

Kiedy byłam mała, nie mogłam się doczekać kiedy pójdę do szkoły i w końcu zacznę się uczyć. Myślałam, że to jest takie piękne ...

autor: Klaudia | data dodania 5 listopada 2008
Oceń: 60%
twarz